خرید cccam

خرید اکانت سی سی کم

خرید آنلاین سی سی کم

فروش سی سی کم

اطلاعیه ها
تخفیف خرید سی سی کم جام جهانی روسیه 2018
لذت تماشا بدون فریز و قطعی وپوشش کامل

جام جهانی 2018 روسیه و المپیک زمستانی

 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
آخرین دیدگاه‌ها

  با سلام خدمت کاربران گل

  آموزش نصب سی سی کم در آی استار Istar x20000

  در ابتداری اموزش ذکر کنم که حتما حتما نیاز به ابدیت به اخرین ورژن دستگاه هست پس اخرین ورژن دستگاهتون را از سایت مربوطه دانلود کنید و ابدیت نمایید

  اگر بتوانید یک بار ریست فاکتوری یا تنظیمات کارخانه انجام بدید مجددا سرچ نمایید عالی هست

  برای تنظیم کردن اکانت سی سی کم بر روی رسیور آی استار ( Istar x20000 ) ابتدا کابل مودم ADSL خود را به رسیور متصل کنید. سپس با استفاده از ریموت کنترل رسیور آی استار f1 + 000 (دکمه f1 + سه بار صفر) را بزنید و پچ دستگاه را فعال کنید. درصورتی که پچ فعال باشد پیامی مبنی بر فعال بودن آن نمایان می شود.
  حالا برای اینکه رسیور آی استار به صورت اتوماتیک IP دریافت کند به اینصورت عمل کنید:
  توسط ریموت کنترل f1 + 555 (دکمه f1 + سه بار پنج) را بزنید. در صفحه ای که نمایان می شود باید گزینه اتصال dhcp را بر روی “روشن” قرار دهید. دکمه قرمز را از روی ریموت کنترل آی استار بزنید تا IP از مودم دریافت شود. در صورتی که عملیات موفقیت آمیز باشد پیامی مبنی بر دریافت صحیح IP خواهید دید. از منو خارج شوید.
  حالا توسط ریموت کنترل آی استار f1 + 111 (دکمه f1 + سه بار یک) را بزنید و از منوی که نمایان می شود گزینه “اینترنت فعال” را انتخاب کنید.
  حالا به منوی دستگاه رفته و در قسمت “گسترش” یا “expansion” گزینه “سرور” را انتخاب کنید.
  صفحه ای برای شما نمایان خواهد شد که باید در آن اطلاعات اکانت سی سی کم خود را وارد کنید. ابتدا باید در قسمت آدرس، آدرس اکانت سی سی کم خود را وارد کنید و در قسمت های tcpپورت، نام کاربری، رمز عبور به ترتیب شماره پورت، یوزرنیم، و پسورد اکانت سی سی کم را وارد کنید. در قسمت نوع باید گزینه cccam انتخاب شود. برای وارد کردن لاین های دیگر نیز باید عدد 1 که ابتدای آدرس نوشته شده را به 2 تغییر دهید. تا بتوانید اطلاعات لاین سی سی کم دوم را در صفحه دیگر وارد کنید.
  بعد از تنظیم کردن اکانت اطلاعات را ذخیره کنید و سپس رسیور آی استار را خاموش و روشن کنید

  موضوع :آموزش نصب سی سی کم
  خرید سی سی کم خرید cccam خرید سیسیکم اکانت سی سی کم