خرید cccam

خرید اکانت سی سی کم

خرید آنلاین سی سی کم

فروش سی سی کم

اطلاعیه ها
تخفیف خرید سی سی کم جام جهانی روسیه 2018
لذت تماشا بدون فریز و قطعی وپوشش کامل

جام جهانی 2018 روسیه و المپیک زمستانی

 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
آخرین دیدگاه‌ها
  المپیک 2016 ریو

  المپیک 2016 ریو

  مسئولان برگزاری این مسابقات تصمیم گرفته‌اند که بعضی از بازی‌های المپیک را با فرمت 8K و همچنین با فناوری واقعیت مجازی فیلم‌برداری کنند

  مسئولان برگزاری المپیک ریو ۲۰۱۶ تصمیم به فیلمبرداری بعضی مراسم‌ها با کیفیت 8k گرفته‌اند. مطابق این تصمیم مراسم افتتاحیه، اختتامیه و بازی‌های منتخبی از فوتبال، جودو، بسکتبال و شنا با وضوح ۷۶۸۰ در ۴۳۲۰ و با صدای ۲۲.۱ کاناله فیلمبرداری و منحصرا در ژاپن پخش خواهند شد.

  به نظر می‌رسد ژاپنی‌ها که میزبان آینده‌ی بازی‌های المپیک تابستانی در سال ۲۰۲۰ هستند به دنبال پوشش گسترده‌ی المپیک توکیو با کیفیت 8K می‌گردند. بنابراین المپیک ریو به نوعی محل آزمایش برای آن‌ها محسوب می‌شود. از طرفی دیگر تماشاچیان در سرتاسر دنیا می‌توانند بازی‌های المپیک برزیل ۲۰۱۶ را با هدست‌های واقعیت مجازی مشاهده کنند. مراسم افتتاحیه، اختتامیه و بعضی از بازی‌ها به صورت واقعیت مجازی در دسترس خواهند بود.

  همچنین کمیته فنی پخش بازی‌های المپیک به دنبال آزمایش تصاویر 4K هستند، البته ویدیو‌هایی که با تبدیل ویدیو‌های 8K بدست آمده‌اند. با این حال این کمیته تصمیمی به پخش این بازی‌ها با کیفیت 4K ندارد و نمی‌توان المپیک را با این وضوح تماشا کرد. کیفیت رسمی پخش بازی‌های المپیک Rio 2016 به صورت Full HD با صدای ۵.۱ کاناله خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود با ضبط نزدیک به هفت هزار ساعت برنامه و پخش آن در ۲۲۰ کشور، ۵ میلیارد نفر به تماشای بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ بنشینند.

  موضوع :آموزش نصب سی سی کم , خرید سی سی کم
  خرید سی سی کم خرید cccam خرید سیسیکم اکانت سی سی کم