خرید cccam

خرید اکانت سی سی کم

خرید آنلاین سی سی کم

فروش سی سی کم

اطلاعیه ها
تخفیف خرید سی سی کم جام جهانی روسیه 2018
لذت تماشا بدون فریز و قطعی وپوشش کامل

جام جهانی 2018 روسیه و المپیک زمستانی

 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
 • اسلایدر
آخرین دیدگاه‌ها

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه رسیدن به مرحله نهایی لیگ جهانی ایده آل است، گفت: اولویت تیم ایران المپیک خواهد بود و برای این هدف هفته به هفته رشد خواهیم کرد تا به بهترین وضعیت ممکن به المپیک برسیم.

  به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، رائول لوزانو در نشست خبری قبل از شروع هفته دوم لیگ جهانی گفت: مهمترین موضوع حضور در جمع شش تیم مرحله نهایی لیگ جهانی نیست؛ باید در طول هفته ها رشد کنیم تا به بهترین شکل برای المپیک ریو آماده شویم.
  وی تصریح کرد: لیگ جهانی والیبال بالاترین سطح مسابقات این رشته ورزشی است که در ۳ هفته متوالی با تیم هایی که سبک های مختلفی دارند، برگزار می شود. هفته اول مقابل ۳ تیم از بهترین های دنیا بازی کردیم اما در این هفته تیم هایی در گروه ایران قرار دارند که در رنکینگ جهانی در ۱۰ تیم برتر نیستند.
  سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: هر بازی برای ایران از این نظر مهم است که رشد داشته باشیم تا المپیک به بهترین وضعیت خود برسیم.
  وی اظهار کرد: اگر در هفته دوم لیگ جهانی خوب بازی کنیم و به فینال لیگ جهانی برسیم که عالی است اما اولویت ریو خواهد بود.
  تیم والیبال ایران که بعد از ۵۲ سال سهمیه حضور در بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ را بدست آورده، قرار است در چارچوب هفته دوم لیگ جهانی والیبال در صربستان و از ساعت ۱۸ و ۳۰ فردا (پنجشنبه) برابر بلغارستان قرار گیرد.

  موضوع :آموزش نصب سی سی کم , خرید سی سی کم
  خرید سی سی کم خرید cccam خرید سیسیکم اکانت سی سی کم